Mam krąg. Krąg mam

Spotkanie w kręgu dla matek dzieci do 10 miesiąca

Jeśli jesteś mamą malutkiego dziecka, niedawno urodziłaś,

zapraszamy Cię do miejsca, gdzie możesz być widzianą i usłyszaną.

Program:

Jeśli jesteś mamą malutkiego dziecka, niedawno urodziłaś to zapraszamy Cię do miejsca, gdzie możesz być widzianą i usłyszaną. Krąg mam to spotkanie na którym wśród innych dorosłych będących w podobnym życiowym momencie możesz zrobić coś dla siebie, zadbać o swoje potrzeby aby potem móc mieć z czego dawać dziecku, partnerowi czy Twoim bliskim.

Na takim spotkaniu możesz:
-opowiedzieć z czym się zmagasz, co Cie cieszy i nie dostać garści złotych rad
-usiąść w kręgu z innymi kobietami, dosiąść się zmęczona, szukająca towarzystwa innych dorosłych, a w rezultacie wstać wzmocniona
inspirować się i być inspiracją dla innych
-dać czułość swojemu ciału, które codziennie wykonuje tak fantastyczną pracę
-dostać wsparcie i empatię
-dać sobie chwilę na zatrzymanie i przyjrzenie się swoim potrzebom i uczuciom
-zbudować z innymi wioskę matek być może nie tylko na kilka spotkań ale na miesiące i lata

Krąg jest spotkaniem dedykowanym mamom, jednak jeśli nie masz opieki na ten czas, możesz przyjść z dzieckiem 🙂

Grupa ma charakter zamknięty.

Prowadzące:

Anna Lis

Jestem mamą, trenerką grup wsparcia, mediatorką w nurcie nvc, facylitatorką Somatic Experience oraz współzałożycielką empatycznego miejsca dla dużych i małych na Podhalu- Górskiej Wioski Edukacyjnej. Wspieram w trudnych rozmowach, prowadzę zajęcia uczące komunikacji opartej na empatii i budujące kompetencje rodzicielskie

Katarzyna Zbyszewska

Jestem pedagogiem, trenerką umiejętności społecznych, nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyłam kurs Porozumienia bez Przemocy. Przez ponad 6 lat współpracowałam z Fundacją Bullerbyn, gdzie korzystałam z superwizji i kilkudziesięciu szkoleń. Na co dzień w wielu rolach. Obecnie głównie mama 2 letniej Wandzi.

Gdzie i Kiedy:

👉Pierwsze spotkanie pilotażowe (przyjdź i sprawdź czy do dla Ciebie) – 17.02 (sobota) godz.10:00-12:00

Następnie cykl 4 spotkań. Spotkania w każdy wtorek marca: 5.03, 12.03, 19.03, 26.03

MIEJSCE: W sali kominkowej Towarzystwa Gimnastycznego Sokół, Zakopane (ul. Władysława Orkana 2).

Inwestycja i rezerwacja:

Inwestycja: 100zł za spotkanie. Potem płatność z góry za cykl 4 spotkań. Część dochodu wspiera rozwój Górskiej Wioski Edukacyjnej.

Zapisy: wsparciewrelacji@gmail.com

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń 793 015 342